Методичний кабінет

Шкільний методичний кабінет це той освітній простір, в якому спільно розвиваються вчителі і учні. Для методичного кабінету в нашому ліцеї виділено окремий кабінет, він естетично оформлений, є обладнані місця для самостійної та індивідуальної роботи педагогічних працівників.

В ньому зберігаються нормативні та директивні документи про освіту, методичні листи Міністерства освіти і науки України, ЧОІППО.

У методичному кабінеті організовуються консультації з питань педагогіки, фахової підготовки, методики викладання предметів.

Саме тут вирішуються питання організації та проведення педагогічних

виставок, творчих звітів, науково-практичних семінарів, конференцій тощо.

Робота методичного кабінету сприяє участі вчителів у науково-методичній

та експериментальній роботі, впровадженню у практику педагогічних працівників передового педагогічного досвіду, інноваційних технологій навчання.

Пріоритетні завдання діяльності методичного кабінету на 2019/2020 навчальний рік:

1. Організувати освітній процес відповідно до вимог концепції Нової української школи.

2. Забезпечити реалізацію необхідних організаційно-педагогічних заходів для успішного навчально-методичного супроводу освітнього процесу.

3. Спрямувати діяльність педагогічних працівників на реалізацію завдань Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді, Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 р.р.

4. Продовжити роботу з обдарованими і талановитими дітьми, створювати умови для розвитку їх творчих здібностей і навичок самостійного наукового пізнання, самоосвіти та самореалізації.

5. Організувати роботу по підготовці учнів до олімпіад та турнірів, участі в роботі МАН.

6. Створити умови для особистісно орієнтованої системи неперервної освіти через запровадження різних форм курсової підготовки і організації науково-методичної роботи у міжкурсовий період.

7. Удосконалити роботу з підготовки педагогічних працівників до участі в конкурсі «Учитель року» та інших професійних змаганнях.

8. Продовжити організацію інклюзивного навчання у закладі. Здійснювати методичний та психологічний супровід інклюзивної освіти;

9. Удосконалити систему моніторингових досліджень, спрямованих на виявлення якісних показників навчальних досягнень та оптимізацію умов забезпечення рівного доступу до якісної освіти.

10. Враховуючи сучасні тенденції щодо запровадження STEM-освіти, забезпечити відповідне навчання учителів у курсовий та міжкурсовий період на базі КНЗ “Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради».

11. Формувати психологічну компетентність освітян, їхню готовність до інноваційної діяльності, розвитку критичного мислення, високої соціальної відповідальності на основі безперервної психолого-педагогічної освіти.

12. Висвітлювати здобутки та ініціативи закладу у веб-середовищі.

Склад методичної ради

1. Борисенко Алла Михайлівна – голова ради методичного кабінету заступник директора по навчально - виховній роботі (вчитель вищої категорії);

2. Брянцева Наталка Григорівна – секретар, вчитель української мови і літератури (вчитель І категорії);

Члени ради методичного кабінету:

1. Чирва Наталія Григорівна - вчитель початкових класів (вища категорія, «Старший вчитель»);

2. Копійка Олеся Петрівна - вчитель початкових класів (вчитель І категорії);

3. Матюха Олександра Семенівна – вчитель трудового навчання, практичний психолог (вища категорія);

4. Притула Катерина Василівна – вчитель зарубіжної літератури (вчитель І категорії);

/Files/images/alla_mihaylvna/IMG_5198[1].JPG/Files/images/alla_mihaylvna/IMG_5199[1].JPG/Files/images/alla_mihaylvna/IMG_5200[1].JPG/Files/images/alla_mihaylvna/IMG_5202[1].JPG/Files/images/alla_mihaylvna/IMG_5204[1].JPG

Кiлькiсть переглядiв: 346

Коментарi