• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Візитка школи

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ТЕЛЕПИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ КАМ’ЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ
ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

/Files/images/2017-2018_n_r/0.png

/Files/images/2017-2018_n_r/01.jpg

Директор закладу: Коротич Ольга Іванівна

Адреса: 20842, с. Телепине Кам’янського району, Черкаської області, Центральна, 51

Телефон: (232) 95218, e-mail telepyne@gmail.com

Заклад засновано в 1908 році (власність комунальна).

Проектна потужність – 624 учні.

У 2019/2020навчальному році у закладі функціонує 11 класів, профіль – технологічний, навчається 127 дітей, із них 1 – дитина учасника АТО, 1 дитина навчається за інклюзивною формою навчання в інклюзивному класі.

Школа працює над проблемою: «Підвищення результативності і якості навчально-виховного процесу шляхом гуманізації взаємин між учнівським, педагогічним та батьківським колективами».

У складі педагогічного колективу 22 учителі.

З них: 5 - має вищу кваліфікаційну категорію

13 - «спеціаліст першої категорії»

1 - «спеціаліст другої категорії»

3 - «спеціаліст»

1 учитель має звання «Старший учитель».

Усі випускники 2019 року склали державну підсумкову атестацію та зовнішнє незалежне оцінювання.

У 2019 році Телепинська ЗОШ І-ІІІ ступенів визнана переможцем у конкурсі на кращий заклад по оздоровленню (І місце) у номінації «Табір з денним перебуванням» та високі показники у виконанні умов регіонального етапу Всеукраїнського громадського огляду-конкурсу стану умов і охорони праці в навчальних закладах освіти (подяка).

На базі школи проводяться районні семінари. В методичному кабінеті створено каталог електронних розробок супроводу навчальних занять з предметів шкільного курсу, який налічує 59 учительських наробок, матеріалів семінарських занять і проектів.

Діє організація дитячого самоврядування «БЕРЕГИНЯ». До її складу входять учні 1-11 класів. Вони вивчають історію рідного краю, беруть участь у Інтернет-проектах обласної Ліги старшокласників «Ми – патріоти Черкащини» за напрямками «Сім духовних святинь малої Батьківщини», «Пишаюся тобою, рідний краю!», «Мій ідеал громадянина-патріота», «На цій землі я народився».

У школі обладнано 23 навчальних кабінети; функціонує шкільний музей (профіль музею військово-історичний) заснований у серпні 2006 року, рішенням Головного управління освіти і науки Черкаської області.

Забезпечено підвезення шкільними автобусами до місця навчання 80 учнів з с. Катеринівка, с. Радиванівка та з віддалених вулиць с.Телепине (учні, які проживають за межею більше 3 км).

Обладнано 2 комп’ютерні класи, забезпечені комп’ютерами методкабінет, шкільна бібліотека, підключено Інтернет.

В школі проводиться робота з обдарованими дітьми:

Реалізація районної програми роботи з обдарованою молоддю здійснювалась через виконання основних завдань цієї програми, а саме: підвищення рівня науково-методичного та матеріально-технічного забезпечення роботи з обдарованою молоддю; психолого-педагогічного супроводу виявлення, відбору та підтримання обдарованої молоді; стимулювання обдарованої молоді та наставників до науково-дослідницької й творчої діяльності. Одним із інструментів стимулювання творчого самовдосконалення учнівської молоді є підготовка та участь у Всеукраїнських олімпіадах з навчальних предметів, конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

У 2018/2019 навчальному році було проведено у закладі 16 учнівських олімпіад, в яких взяли участь 42 учні, а в районних олімпіадах брали участь 8 учнів:

з історії – 2 учні, біології – 1 учень, математики – 2 учні, української мови – 2 учні та трудового навчання – 1 учениця.

І місце посіла з трудового навчання – Мельник Т., учениця 9 класу (вчитель Матюха О.С.), IІІ місце з української мови у Мартошенка Р., учня 11 класу (вчитель Брянцева Н.Г.) та III місце – у Галушки О., учениці 7 класу з математики (вчитель Січкар О.П.). Проте безрезультатними для наших учасників виявилися олімпіади з інших предметів.

Низький рівень результативності олімпіад можна пояснити відсутністю цілісної системної роботи з обдарованими учнями, епізодичністю роботи, невідповідністю змісту підготовчого матеріалу вимогам районного рівня, відсутністю якісного випереджаючого навчання учнів.

Невід’ємною частиною роботи з обдарованими та здібними учнями є навчання у Малій академії наук учнівської молоді. Цього року в секції соціології академії учениця 10 класу Комелєва Діана опрацьовувала тему «Без сім’ї і свого роду – немає нації, народу», керівник Юрченко Т.Є., вчитель інформатики. Вагомим поштовхом до розвитку особистості учениці став конкурс-захист науково-дослідницької роботи, бо саме він потребує від учасниці вміння працювати з інформацією, проводити дослідження, висувати гіпотези, аналізувати й узагальнювати, робити висновки, презентувати. Учасниця Малої академії наук представила своє наукове дослідження на районному етапі конкурсу та взяла участь в обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.

Одним із інструментів стимулювання творчого самовдосконалення учнівської молоді є підготовка та участь у мовно-літературних конкурсах. З метою вшанування спадщини Великого Кобзаря 6 учнів 3-11 класів закладу мали змогу розкрити творчі здібності, виконуючи завдання ІІ етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка. Члени журі відзначили високий рівень підготовки учнів: І місце – Галушка Олександра, учениця 7 класу та ІІ місце – Плаксій Даша, учениця 7 класу.

Для утвердження статусу української мови, підвищення рівня мовної освіти й культури, пошуку і підтримки обдарованих дітей та молоді у листопаді 2018 року проведено ІІ (районний) етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, в якому взяли участь 10 учнів 3-11 класів закладу: ІІІ місце посіли Олефіренко Дар’я, учениця 4 класу, Галушка Олександра, учениця 7 класу, Плющенко Станіслав, учень 7 класу, Комелєва Діана, учениця 10 класу.

З метою розвитку художньої і виконавської майстерності учнів, виявлення і підтримки кращих виконавців художнього читання в березні 2019 року відбувся районний конкурс «Тарасовими шляхами». 7учасників конкурсу змагалися в номінації «Художнє слово»: І місце - Олефіренко Дар’я, учениця 4 класу, Горбенко Поліна, учениця 6 класу, Мельник Таїса, учениця 9 класу, ІІ місце – Сіленко Адрій, учень 4 класу.

На виконання календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів учнівський колектив школи взяв участь в районних та обласних змаганнях з різних видів спорту. За наслідками районних змагань, проведених в першому півріччі 2019 року першість належить команді нашого закладу: І місце – у ХХІУ районній Спартакіаді серед школярів закладів загальної середньої освіти з настільного тенісу посіли учні 11 класу Ситник Едуард, Лінчевський Олександр та в учениця 10 класу Комелєва Діана; І місце - у ХХІУ районній Спартакіаді серед школярів закладів загальної середньої освіти з футболу; І місце - у ХХІУ районній Спартакіаді серед школярів закладів загальної середньої освіти з шашок – Сіленко Андрій, учень 4 класу; І місце - у ХХІУ районній Спартакіаді серед школярів закладів загальної середньої освіти з шахів – Биковський Даніїл, учень 10 класу; І місце - у ХХУ районній Спартакіаді серед школярів закладів загальної середньої освіти з волейболу (команда юнаків), ІІ місце з волейболу – команда дівчат; ІІІ місце - у ХХУ районній Спартакіаді серед школярів закладів загальної середньої освіти з футболу. Також команда учнів закладу нагороджена за зайняте ІІ місце в загальнокомандній першості у ХХУ районній Спартакіаді серед школярів закладів загальної середньої освіти.

Команда закладу брала участь в обласних змаганнях з баскетболу та легкої атлетики: Ситник Едуард, учень 11 класу штовхав ядро і стрибав у довжину з розбігу, а Биковська Кароліна, учениця 8 класу стрибала в довжину з розбігу.

Волонтерські загони брали участь в акціях милосердя «Серце до серця» (квітень) та «Сильні духом» (листопад). Учні школи є активними учасниками районних та обласних змагань з фізичної культури.

Наше кредо: Той хто виходить зі стін школи, може чогось і не знати - наше завдання навчити кожного учня любити рідний край, примножувати його славу, бути патріотом України.

Кiлькiсть переглядiв: 1073

Коментарi